Samsung'dan 256 GB'lık mini hafıza kartı özellikleri ve ücreti?

Samsung'un yeni tanıtımı yaptığı 256 GB olan hafıza kartı özellikleri meraklısını hayran bıraktı. Tahminen haziran ayında satışa çıkacağı düşünülen hafıza kartı yoğun ilgi gördü. Evo Plus 250GB sd hafıza kartının fiyatı dudak uçuklattı.

Son zamanlarda depolama verilerindeki ektiklikten herkes şikâyetçiydi. İlk dönemler yeni çıkan 4GB'lık hafıza kartlarına dünyalar sığar gibi geliyordu. Fakat durmaksızın gelişen teknoloji sayesinde insanlar daha fazla film, müzik, uygulama ve program indirmekte, o mini sd kartlara artık hiçbir şey sığmıyor ve yetersiz geliyor. Samsung'un 256 GB'lık Evo Plus hafıza kartı sayesinde bu durumdan müzdarip olanlar, çok sevinecek. Samsung'un en gelişmiş bellek özelliğine sahip olan 256GB hafıza kartı depolama alanının nlerce fotoğraf çekmekte.dolayı alıcısına sunulacağı gün için geri sayım başlattı.Kapasite alanının genişliğinden ve verileri aktarım hızının yüksek olması dikkatleri üzerine çekti. Özellikle kullandığınız teknolojik cihazın hafızası bir türlü yetmiyor ve ek bir hafızaya ihtiyacınız varsa Samsung'un 256 GB'lık SD kartı tam size göre... Akıllı cep telefonlarıızda, tabletlerinizde, kameralarınızda, dronlarda ve 360 derece çekim imkânı sağlayan kameralarda alternatif bir bellek sunacak 256 GB sd card büyük ihtimalle Haziran ayında satışa sunulacak. Bu muhteşem kapasiteye sahip SD kartın 12 saat 4K Ultra HD özelliklerine sahip bir çekim yapabileceği, 33 saat kadar Full HD çekim yapabileceği aynı zamanda 46 saate kadar da HD özelliklerinde kamera ile video çekimi yaptığınızda depolayabileceği kapasiteye sahiptir. Yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraflarınızı, 4K özelliğindeki video kayıtlarınızı, oyunlarınızı ve grafik ağırlıklı multimedyalarınızı saklayabileceğiniz geniş bir alan sunuyor...

Yeni nesil mikro SD kartta geniş kapasite alanı haricinde, Güney Koreli üreticisi 10 sene Samsung 256 GB bellek için dayanıklılık sözü ve garanti veriyor. Bu muhteşem kartın suya karşı, ısıya karşı, X ışınlarına karşı ve manyetik özellikteki alanlara karşılık dayanıklı yapıda olması takdire şayen bir üretim olduğunu gösteriyor. V-NAND teknolojisinde üretilen bu muhteşem SD kart 95MB/s hızlı okuma ve 90MB/s ise hızlı yazma özelliğine sahiptir. Gelen açıklamalara göre Güney Koreli üreticisi bu muhteşem özelliklere ve dayanıklılığa sahip 256 GB'lık SD kartı tahminen 249,99 $'a satışa çıkartılacağı söyleniyor. Müşterisine rahat ve sorunsuz bir multimedya deneyimi sunacak olan yeni kart, akıllı telefonlar veya tabletler için adeta bir yol arkadaşı gibi olacak. Uzun vadeli kullanıma sahip 256GB'lık sd kart içinTürk Lirasına göre yaklaşık 740 TL civarında olması bekleniyor. Meraklıları şimdiden kartın satışa sunulacağı günü heyecanla bekliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *