Samsung'dan yeni katlanabilir telefonlar geliyor

Teknoloji devi Samsung'un Apple'ın yeni cihazlarını tanıtmasının ardından yaptığı açıklamada, yeni katlanabilir cihazların 2018'de raflarda olacağını duyurdu.

Güney Kore merkezli teknoloji devi olan Samsung'dan teknoloji meraklılarını heycanlandıracak açıklama geldi. Samsung tarafından yapılan açıklama ile bir süredir iddiadan ibaret olan Samsung katlanabilir telefon modellerinin üretileceği bilgisi resmiyet kazandı.

Samsung, yeni katlanabilir telefon modelleri için geri sayıma geçti. Piyasadaki en büyük telefon üreticisi olan Samsung'un katlanabilir telefonların 2018'de raflarda olacağını duyurdu. Teknoloji devi Samsung'un mobil biriminin başkanı Koh Dong-jin katlanabilir telefonlar için 2018 tarihini verdi.

Güney Kore medyasında yer alan iddialara göre, 2018'de kullanıcısı ile buluşması beklenen katlanabilir telefonların 5-inç boyunda olacağı belirtiliyor. Ancak daha büyük bir ekran kullanmak isteyen kişiler, cihazın katlanabilir özelliği sayesinde telefonu 7 inç boyutunda bir tablete dönüştürebilecek. Öte yandan katlanabilir akıllı telefonun 3 GB RAM olması bekleniyor.

 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *