Samsung’un yeni silindir PC tasarımı ile dikkat çekiyor

Samsung bilişim teknolojisine yeni bir boyut kazandırıyor. Silindir şeklindeki bu yeni tasarım, Pro bilgisayarlarıyla kullanıcının hizmetine sunulmak için gün sayıyor…

Hürriyet’in haberine göre, Art PC Pulse ismi ile piyasaya sunulacak olan bilgisayarların teknik kadroları da açıklandı. Yen tasarım Samsung Art PC Pulse, iki değişik model olarak üretilerek satışa sunulacak. Intel Core i5 Skylake Merkezi İşlem Birimine sahibi olan Art PC Pulse, 2.7 GHz frekansında çalışacak.

Bunun yanı sıra 8 GB RAM ve 256 GB NVMe SSD depolama kapasitesi olacak olan Art PC Pulse, 2 GB bellek kapasitesinde RX 460'ı da grafik hanesinde taşıyacak. Art PC Pulse'un üretilmesi düşünülen diğer modeli ise Intel Core i7 işlemciye sahibi olacak ve 3.4 GHz frekansında çalışacak.

Bu sistemde 16 GB RAM'ın yanı sıra, 256 GB SSD ve RX 460 grafik birimi de olacak. Bir de modelde ek olarak 1 TB sabit disk bulunacak. Art PC Pulse'un Core i5'li modeli 1.200 Dolar fiyatıyla satışa sunulması düşünülürken, Core i7'li Samsung Art PC Pulse ise 1.600 Dolar satış firatı ile raflardaki yerini alacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *