» 
 

Sanem Çelik yeni dizi çalışmasıyla ekranlara geri dönüş yapıyor!

Yeni bir dizi ile ekranlarda geri dönen ünlü oyuncu Sanem Çelik hangi dizide rol alacak merakla bekleyenler için sürpriz bir haber bugün medyada yer aldı. Alınan bilgilere göre güzel oyuncu Sanem Çelik yeni dizisi ile yine TV dünyasını sarsacak.

Dizi dünyasında biri bitip diğer başlayan yapımlar durmaksızın devam ederken, uzun zamandır ekranlarda görünmeyen Sanem Çelik’in de hangi dizide oynayacağı belli oldu. GMC ile bir anlaşmaya imza atan Çelik, yeni dizisi hakkında ise henüz detaylı bir açıklama yapmadı. İddialı projeleri ile bilinen Glamorous Celebrity Management ile anlaşan güzel oyuncu yeni dizisi ile ilgili ise “Hedeflerimi gerçekleştirmek için doğru yerdeyim” açıklamasında bulundu. Dizi ve sinema sektöründe birbiri ardında gelen projeler arasında ekranlarda kalıcı olmak pek de mümkün değil. İzleyiciler ise bazen konu bazen kadro bazen de dizinin yayın günü ve saati nedeniyle bazı dizilere rağbet göstermeyebiliyor. Böyle durumlarda en iddialı projelerin bile yayından kaldırılması gibi sonuçlar ortaya çıkabilirken Sanem Çelik’in yeni dizisi hangi gün hangi kanalda yayınlanacak ve adı ne olacak henüz bilgi verilmedi.

Sanem Çelik kimdir?

Son olarak 2013 yılında İnadına Yaşamak adlı dizide ekranlara gelen Çelik, yeni sezonda iddialı bir projeyle seyircilerin karşısında olacağını dile getirirken, güzel oyuncuyu izleyiciler ilk kez 1997 yılında Kara Melek dizisinden tanımış daha sonra da Aliye de karşımıza çıkmıştı. 1975 İstanbul doğumlu olan Sanem Çelik kimdir bilmeyen ya da merak edenler olabilir. 1983 yı?ında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bale bölümüne giren Çelik, 12 yıl okul gösterilerinde ve Çağdaş Bale Topluluğu'nun çeşitli eserlerinde hem solist olarak görev aldı hem de dans etti. Figen Yücel, Vecihi Ofluoğlu, Cem Ertekin, Marion-Yener Durukan, Valentina Sobseva, Ludmilla Marazova, Ramazan Bapov gibi değerli eğitmen ve koreograflarla çalışan Çelik, önlisansını aldıktan sonra tiyatro bölümüne geçti ve Yıldız Kenter ve Haldun Dormen'in yıldız öğrencilerinden olarak 1999 yılında mezun oldu.

1994-1996 yılları arasında birçok reklam filminde oynayan Çelik, 2004'te TMC'nin yapımcılığını üstlendiği Aliye adlı televizyon dizisiyle Atv ekranlarında rol aldı. Halit Ergenç, Nejat İşler, Ayla Algan, gibi oyuncularla birlikte çalıştığı dizi, izleyiciler tarafından büyük ilgi görürken, dört ayrı yarışmadan "En İyi Kadın Oyuncu" ve "En İyi Kadın Dizi Oyuncusu" ödülleri aldı. 10.Adana Altın Koza Film Festivali'nde "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü"nü kazanan güzel oyuncu, Magazin Gazetecileri Derneği'nin verdiği "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"nü Perran Kutman ile paylaştı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *