» 
»
 

Şanlıurfa’da çürümüş Suriyeli kadın cesedi bulundu

Şanlıurfa’nın merkezinde boş olduğu bilinene bir evden mahalleye aşırı derecede kötü kokular yayılmaya başlayınca polise haber verildi. Polis içeri girdiğinde üzerinde bıçaklama izleri olan çürümüş Suriyeli kadın cesedi buldu.

Şanlıurfa Türk Meydanı Mahallesinde korkunç bir olay yaşandı. 4059. Sokak’taki iki katlı bir evden mahalleye bir süredir kötü kokular geliyordu. Kokuların daha da şiddetlenmesi ile birlikte, mahalle sakinleri polise durumu bildirdi. Kokunun yayıldığı 4059. Sokak’taki iki katlı evde yapılan incelemeler neticesinde, kokunun sebebi öğrenildi. Defalarca bıçaklanmış Suriyeli bir kadına ait ceset bulundu. Ceset çürümeye ve etrafa aşırı yoğun koku yaymaya başlamıştı. Polisin araştırmaları sonrasında ev sahibinin yaklaşık 200 TL kapora karşılığında Suriyelilere kiraladığı öğrenildi.

Meydana gelen olayda, kötü koku sebebiyle rahatsız olan vatandaşların polise ihbar etmesi üzerine kokunun aslı ortaya çıktı. Polislerin iki katlı evde yaptığı incelemelerde kokunun şiddeti daha da arttı. Kokunun kaynağının  bir kadın cesedi olduğu anlaşılması uzun sürmedi. Polis ekiplerinin yaptığı araştırmalarda kadın cesedi bulunan ev yaklaşık 10 gün öncesinde 200 TL kapora karşılığında Suriyelilere kiralanmıştı.

Kadın cesedine kokudan yaklaşamayan polis ekipleri daha sonrasında özel bir kıyafet ve maske ile evde incelemeler yaptılar. Kadın cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Morguna kaldırıldı. Cinayet büro ekipleri de Suriyeli kadının kimliği ve faili ile ilgili çalışmalar başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *