» 
 

Şarkıcı Gülşen hamile ünlü çift bebek bekliyor!

Henüz on iki günlük evli olan Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çifti bebek bekliyor. Gülşen 3 aylık hamile! Medyada bomba etkisi yaratan bu haber, sanatçının hayranlarını çok sevindirdi.

Pop müziğin başarılı ismi şarkıcı Gülşen hamile! Barcelona'da 10 Haziran günü nikahkıyan Ozan Çolakoğlu ve Gülşen çifti mutlu haberi duyurdular. Yaklaşık on iki gün önce Barcelona'da sürpriz bir şekilde evlenen şarkıcı Gülşen ile Ozan Çolakoğlu bebek bekliyor. Henüz on iki gündür evlilik hayatı olan pop müziğin kraliçesi Gülşen'in 3 aylık hamile olduğu gündemde bomba etkisi yarattı. Yaz sezonunu sallayan şarkıları ile bütün bir sene kendinden sıkça bahsettiren Gülşen yeni albüm çıkaracak mı? Müzik dünyasında büyük yankı uyandıracak bebek haberi hayranları tarafından nasıl karşılanacak? Tahminlere göre Gülşen'in albüm hazırlıkları da bir süre ertelenecek. Gülşen'in hamilelik sürecinin nasıl geçeceği herkes tarafından merakla beklenirken, çiftten bebekleri ile ilgili bir açıklama da bekleniyor.

Gülşen'in single çalışmaları da bir hayli beğeni topladığından, belki de hamileliğinin en rahat dönemlerinde bir single çalışması yapması muhtemel. Bildiğimiz üzere, besteci 44 yaşındaki Ozan Çolakoğlu'nun ilk evliliğinden dünyaya gelen Kaan adında bir oğlu var ve onun Gülşen ile diyalogları da oldukça iyi. Gülşen'in çocuklar ile iyi anlaştığı bilinerek, iyi bir anne olacağı da düşünülüyor. Gülşen'in kilo alamama problemine karşılık hamileliğinde kaç kilo alacağı, nasıl besleneceği, hamilelik dönemi, doğumu ve sonrası şimdiden takipçilerini, hayranlarını heyecanlandırıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *