» 
»
 

Sarkıntılık ettiğini iddia ettiği eniştesini bıçaklayıp öldürdü!

Mersin'de, ağabey kardeşi Ahmet Çiftçi'nin cansız bedenini görünce polise haber verdi. Polisin incelemeleri sonrasında Çiftçi'yi öldürenin baldızı Şirin Y. olduğu ortaya çıktı. Şirin Y. eniştesinin kendisine sarkıntılık ettiği iddialarında bulundu.

Mersin'in Toroslar İlçesinde korkunç bir cinayet işlendi. Alınan bilgilerine göre, ağabeyi kardeşinin evine gittiğinde onun yerde kanlar içerisindeki cansız bedeni ile karşı karşıya kaldı. Polise ihbarda bulunduktan sonra çevredeki kameraların incelenmesi sonucunda 40 yaşındaki Ahmet Çiftçi'yi, 19 yaşındaki baldızı Şirin Y.'nin öldürdüğü ortaya çıktı.

Şirin Y. cinayet işlediği yerden ayrıldıktan sonra geri dönünce şüpheleri üzerine çekti. Şirin Y. cinayeti itiraf etti. Ancak ortaya iğrenç bir gerçek ortaya çıktı. İddialara göre, Çifti, baldızına sarkıntılık ediyordu ve genç kız daha fazla dayanamayarak defalarca bıçaklayıp öldürdü.

Meydana gelen olay, Mersin'in Toroslar İlçesi'nin Turunçlu Mahallesi'nde gerçekleşti. Ağabey Yaşar Çiftçi, kardeşi ile birlikte yaşadığı eve gidince karşısında Ahmet Çiftçi'nin cansız bedenini gördü. Polise ihbar verdikten dakikalar sonra polis ekipleri olay yerine geldi.

Polislerin olay yerindeki incelemeleri sonrasında Ahmet Çiftçi'nin kalbinden ve sırtından bıçaklandığı ortaya çıktı. Çiftçi'nin cansız bedeni otopsi için Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis cinayet failini yakalamak için çalışmalara başladı.

Cinayet Büro Amirliği ekipleri, çevredeki güvenlik kameralarında incelemelerde bulundu. Ardından öldürülen Ahmet Çiftçi'nin baldızı Şirin Y.'nin görüntülerini buldu. Kameralara yansıyan görüntülere göre 19 yaşındaki Şirin Y., eniştesinin evi yakınında karşıdan karşıya geçerken kameralara takılıyor. Şirin Y. 4 dakika sonra tekrar cinayet mahaline geliyor

Polisin elde ettiği görüntüler sonrasında Şirin Y.'nin yakalanması için operasyon başlatan polis ekipleri Şirin Y.'yi evinde buldu. Gözaltına alınan 19 yaşındaki genç kız, verdiği ifadede cinayetini işlediğini itiraf etti. Ancak ablası ile eniştesinin yaklaşık bir senedir ayrı olduklarını, eniştesinin bu konu hakkında kendisi ile konuşmak için eve çağırdığında alköllü eniştesinin kendisine sarkıntılık ettiğini kendisinin de bıçakladığını ifade etti.

Şirin Y. sorgusunun bitmesinin ardından adliyeye sevk edildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *