» 
»
 

Savaş gibi kavga: 50 kişi birbirine girdi 25 gözaltı 14 yaralı

Bodrum'da turist müşterileri kendi dükkanlarına çekmek isteyen işletme sahipleri arasında çıkan tartışma olaya iki mağazanın çalışanlarınında girmesiyle büyük bir kavgaya dönüştü.Çok sayıda yaralı var.

Bodrum'da kalabalık bir turist grubunu kendi işletmelerine çekmek isteyen iki rakip mağaza sahibi arasında tartışma çıktı.Saat 10 civarında alışveriş yapan turistleri kendi mağazaları çekmek isteyen iki mağaza sorumlusu arasında çıkan tartışma, mağaza çalışanları ve iki grubun akrabalarının da karışmasıyla bir anda savaşa dönüştü. 50-60 kişinin bir anda taş ve sopalarla birbirine girmesi olay yerine polisin gelmesiyle sonlandı.
Kısa sürede olay yerine gelen ekipler olay yerine biber gazı sıkan ekipler kavgayı durduramayınca havaya ateş açtı ve güçlükle kavgayı sonlandırdı.Yaralılara ilk müdaheleyi olay yerinde yapan polisler kanlar içinde kalan 14 yaralı için hemen ambülans çağırdı.Hastahaneye kaldırılan yaralılar tedaviye alındı.Güvenlik önlemlerini arttıran güvenlik güçleri 25 kişiyi gözaltına aldı.Yaralıların durumları hakkında detaylı bir bilgi şu an için yok. Bölge esnaflarının yaptığı açıklamada iki grubun akraba olduğunu ve aralarında bir süredir bazı sorunlar olduğunu belirtti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *