» 
 

Savaşçı 14. bölümü bugüne damgasını vuracak! Aksiyon zirvede

Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı 14. bölümü ile izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. İlgiyle takip edilen Savaşçı 14. yeni bölümünde Doktor, Koğuz Albay'ı yok etmek için, hain planlarını devreye sokacak. Savaşçı son bölümde neler oldu? Detaylar haberde...

Fox TV ekranlarının ilgiyle takip edilen aksiyon dolu dizisi Savaşçı, yeni bölümü ile bu akşam izleyiciyle buluşacak. Sevilen dizi Savaşçı yeni bölümünde aksiyon dolu sahneler yer alacak. Savaşçı 14. yeni bölümünde Doktor, Kopuz Albay'ı yok edebilmek için şeytani planlarını devreye sokuyor.

Mehmetçiği hedefleyen binlerce silahın Doktor'un eline geçmemesi için Yüzbaşı Kağan devreye girecektir. Ancak bu operasyon Yüzbaşı Kaan'ın Kılıç Timi'nden bir talebi olacaktır. Kağan'ın isteğini hiç tereddütsüz kabul eden Kılıç Timi, her türlü riski göze alacaktır Sabırsızlıkla silahları bekleyen Doktor, Yüzbaşı Kağan sevkiyatı durdurmayı kafasına koymuştur. Kağan, komutasındaki Kılıç Timi, ölüme doğru adım adım ilerlemektedir.

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Onur'un şehit olmasının ardından Kağan deliye döner. Yüzbaşı Kağan, ele geçirilen uyuşturucuyu Doktor'un gözleri önünde ateşe verir. Sınır karakolunda yaşanan ölüm kalım savaşında, Doktor Kopuz Albay'ın kılıcını kırmaya niyetliyken, Yüzbaşı Bozok ve Kılıç Timi şehit Metmetçiğin kanını yerde bırakmamaya yemin etmiştir. Doktor'un artık Kılıç Timi'nden kaçması sandığı kadar olmayacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *