» 
 

Seçkin Piriler’den manidar sinema filmi rolü

Duman grubunun vokalisti Kaan Tangöze ile 5 senelik birlikteliği ihanet nedeni ile sonlandıran ünlü manken Seçkin Piriler, şimdilerde yeni bir film projesi için çalışmalar yapıyor. Kendisine gelen, Aşkın Bir Balonmuş adlı sinema filminde aldatılan kadın “Ece” karakterini canlandırması teklifini senaryoyu okuduktan sonra kabul etti.

Altı senelik evli kaldığı Duman grubunun vokalisti Kaan Tangöze’nin ihanet nedeni ile boşanma kararı alan Seçkin Piriler, bu sene 11 Mart’ta ayında yollarını tamamen ayırdılar. Kaan Tangöze’nin neredeyse 10 senelik birlikteliği olan iki çocuğunun annesi Seçkin Piriler’i sokak ortasında sevgilisi ile sarmaş dolaş objektiflere takılmasının ardından sosyal medyadan ve takipçileri tarafından büyük tepkiler almıştı.

Kaan Tangöze ile yollarını ayırdıktan sonra, çocukları için silkelenen Seçkin Piriler’e sinema filminde rol alması için bir teklif geldi. Projeye göre, “Aşkın Bir Balonmuş” adlı sinema filminin senaryosunda “Ece” karakterini canlandırması istendi. Sinema filminin senaryosunu okuyan Seçkin Piriler, kendisinden aldatılan kadın rolünün istendiğini ve bu rolü kabul ettiğini duyurdu.

Aşkın Bir Balonmuş sinema filminin konusuna göre, Ece ve Gece isimli iki kız kardeş, şehir dışından bir anda karşılarına çıkagelen yakışıklı bir gence aşık olurlar. Sinema filminin çekimlerinin Eylül ayında, Nevşehir’in doğa harikası Kapadokya İlçesinde çekileceği öğrenildi. Sinema filminin yakışıklı başrol oyuncusu ise henüz belirlenmiş değil. Ancak Seçkin Piriler, Aşkın Bir Balonmuş’da ihanet edilen Ece karakterine hayat verecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *