» 
 

Seda Akgül'ün programı Her Şey Gerçek ekranlara veda etti

Geçtiğimiz yıl oldukça ses getiren Kısmetse Olur adlı evlilik yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Seda Akgün, Ne Seninle Ne Sensiz isimli programının bitirilmesinin ardından yeni programı Her Şey Gerçek ile de ekranlara tutunamadı.

Evlilik programlarının kaldırılmasının ardından TV ekranlarına geri dönen Seda Akgün'ün Ne Seninle Ne Sensiz isimli farklı formatlı bir programı yayından kaldırıldı. Ardından Ne farklı fortmatlı Her Şey Gerçek adlı programının da reyting nedeni ile kaldırıldığı belirtildi. Öte yandan diğer evlilik programlarının yeni formatları ile reyting sıralamasında ilk 10'a bile giremedikleri görüldü.

Geçtiğimiz yıl Kısmetse Olur isimli evlilik programını sunan Seda Akgül, diğer benzeri evlilik programları gibi yeni format ile ekranlara çıktı. Programın bu hafta yeni bölümünün yayınlanmamasının ardından programın kaldırılıp kaldırılmadığı merak konusu oldu.

Ancak ortaya atılan iddialara göre, Fox TV ekranlarında yayınlanan, sunuculuğunu Seda Akgül'ün üstlendiği Her Şey Gerçek isimli program, reytinglerde istediği başarıyı yakalayamadığı için kaldırıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *