» 
 

Sefirin Kızı 7. Bölüm'de neler yaşanacak? Sancar ve Edis

Sancar ve Nare’nin büyük aşkını anlatan Sefirin kızında tansiyon hiç düşmüyor. Nare’nin babası intikam ateşiyle geldiği Muğla’da Sancar ve Edis’i kuyusunu kazıyor. Sefirin Kızı 7. Bölüm 2. Fragmanı muhteşem bir düete sahne oldu. Ayrıntılar haberimizde…

Star TV ekranlarının yeni dizisi Sefirin Kızı, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Zengin kızın fakir oğlana olan aşkıyla başlayan diz de, şimdilerde entrika rüzgarları esiyor. Naren’nin bir zamanlar Sefir olan babası unvanının elinden alınmasına sebep olarak gördüğü Sancar ve hem sadıcı hem ortağı hem en yakın arkadaşı hem de büyük yürek yarası olan Edis’i hapse gönderdi.

Bir dönem belediyenin parasını çalmakla suçlanan Sancar ve Edis kendilerine yöneltilen suçlamalardan aklanmayı başarabilecek mi? Sancar kendi sevdiği kadına aşık olduğunu itiraf eden can dostu Edis’i affedebilecek mi? Nare yıllar önce hayatını mahveden Akın’dan kendisini korumayı başarabilecek mi? Yeni bölümde neler yaşanacak?

Sefirin kızı son bölümde Sancar ve kızının ayrılma sahnesi izleyiciyi gözyaşlarına boğdu. Sefirin Kızı 7. yeni bölümde Nare’nin güvenliğini sağladıktan sonra teslim olan Sancar ve Edis hapiste aynı koğuşa düşüyor. Hapiste mahkeme ikin gün saymaya başlayan ikili saz eşliğinde söyledikleri türkü ile muhteşem bir düete imza atıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *