» 
»
 

Şehit polis memuru Burak Yıldız'dan duygulandıran son paylaşım

İstanbul'daki ünlü gece kulübüne düzenlenen terör saldırısında şehit düşen polis memuru Burak Yıldız sosyal medya paylaşımı ile duygulandırdı. 22 yaşındaki Yıldız'ın Mersin'deki ailesine ise acı haber ulaştı.

İstanbul'da yılbaşı gecesi meydana gelen terör saldırısında gece kulübünün girişinde vurularak şehit düşen polis memuru Burak Yıldız'ın Beşiktaş'taki terör saldırısı ile ilgili meslektaşları için sosyal medyada yaptığı paylaşım görenleri duygulandırdı. 22 yaşındaki Yıldız paylaşımında genç yaşta şehit düşen meslektaşları için üzüntüsünü dile getirdiği görüldü.

Mersin'in Toroslar ilçesi Korukent mahallesinde oturmakta olan Yıldız'ın ailesine giden yetkililer acı haberi sağlık ekipleri eşliğinde verdi. Anne Aslı Yıldız oğlunun şehadet haberini alınca fenalık geçirirken, abla Leyla Yıldız ve diğer yakınları gözyaşlarına boğuldu. 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olduğu öğrenilen Burak Yıldız'ın İstanbul'da polis ağabeyi Murat Yıldız ile aynı evde kaldığı ve babasının da daha önce vefat ettiği öğrenildi.

Şehit Burak Yıldız'ın evinin önünde taziye çadırı kuruldu ve şehidin evi ile mahalledeki binalara Türk bayrakları asıldı. İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ile Toroslar Kaymakamı Kaya Çıtak şehidin yakınlarına başsağlığı diledi.

Şehit polis Burak Yıldız'ın paylaşımı ise görenleri duygulandırdı. İstanbul Vodafone Arena'da geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen terör saldırısında şehit düşen meslektaşları için sosyal medyada duygularını paylaştığı görülen Yıldız, fotoğrafın altında "Yere düştü kaskınız, annenizin öpmeye kıyamadığı alnınızı koruyan. Bir sedyeye koyuldu hayalleriniz, kim bilir kaçtı yaşınız, 20,21,22? Yaşınızla ölçülebilir mi ki yiğitliğiniz? Şimdi ardınızdan gözlerimizde yaş, yüreğimizde yangın kaldı. Kinimiz diri kalacak. Allah gözü yaşlı ailelerine sabır versin. Mekanınız cennet olsun kardeşlerim." notunu düşmüştü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *