» 
»
 

Şehit polis Yasin İke'nin annesi kalp krizi geçirdi

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ta meydana gelen hain terör saldırısında şehit düşen polis Yasin İke'nin annesi Yeter İke kalp krizi geçirdi.

İstanbul Beşiktaş'taki hain terör saldırısında şehit olan polis memuru Yasin İke'nin 49 yaşındaki annesi Yeter İke, oğlunun acısına dayanamayarak kalp krizi geçirdi. Yasin İke'nin hastaneye kaldırıldığı ve amjiyo yapılacağı belirtildi.

Beşiktaş'taki hain saldırıda hain düşen polis memuru Yasin İke'in annesi Yeter İke, oğlunun cenazesinin dün defnedilmesinin ardından Esenyurt Mahallesi'ndeki evine giderek, taziyeleri kabul etti. Yeter İke'nin akşam saatlerinde göğüs ağrısı şikâyetlerinin artması ile oğlunun acısına dayanamadı. Yakınları, Yeter İke'yi, özel bir hastaneye kaldırdı. Anne Yeter İke, özel hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi.

Doktorların Yeter İke'yi muayene ve kontrolleri sırasında, acılı annenin kalp krizi geçirdiği belirlendi. Yeter İke, Kalp ve Damat Servisi'nde yoğun bakıma alındı. Anne İke'nin kalp damarlarından birisinin tıkalı olduğu ve anjiyo yapılacağı bildirildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *