Şehrin göbeğinde 80 metrelik Samsung Galaxy S7 Edge!

Firmaların ve tüketicilerin dikkatlerini üzerine çekmek isteyen Samsung, yeni android modeli Galaxy S7 Edge modelini tam 80 metre boyunda Moskova'nın göbeğine dikti. Detaylar haberde...

Samsung artık ürün tanıtımı reklamlarında sınırları zorlamayı başardı. En çok beğenilenler arasında yerini alan, cep telefonu Samsung Galaxy S7 Edge modelini tüketicilerinin ve teknoloji firmalarının dikkatlerini çekebilmek üzere Moskova'da 80 metrelik bir reklam panosu yaptırdı.

Rusya'nın Moskova şehrinin Sokol bölgesinde Sheremetyevo Havaalanına yakın olan şehrin merkezinde tam 80 metro boyunda ve 40 metre eninde dev bir Samsung Galaxy S7 Edge reklam panosu yaptırdı. Bir binanın ön yüzeyine tamamı yüzlerce led aydınlatmalardan oluşan dev bilboard günlük yaklaşık 800 bin kişinin gözleminde oluyor. Bölgenin son derece işlek bir konuma sahip olmasından dolayı bu reklam panosunun dikkat çekicilik oranı çok yüksektir. 80 metrelik devasa Galaxy S7 Edge, uzaktan 2.2 km kadar görülebiliyor. Samsung Galaxy S7 Edge modeli, muhteşem özellikleri ile de dikkatleri çekmeyi başarmıştı. 5.5 inçlik hd ekrana sahip olması, 2.6 Ghz hızında olması, ön 5 Mp, arka 12 Mp kameraya sahip muhteşem cihazın suya ve tozlara karşı dayanıklı yapısı, Android 6.0 Marsmallo işletim sistemine sahip olması ve  4 GB ram, 32 GB rom hafızaya sahip olması nedeniyle meraklılarına kendisini sevdirmişti. Şimdi ise bu 80 metre boyundaki Mowkova'nın göbeğindeki reklam panosu ile satışların daha da artacağı söyleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *