» 
 

Seksenler final yapıyor! 27 Mayıs'ta son bölümü ile veda ediyor

TRT 1 ekranlarında 6 sezondur sevilerek izlenen Seksenler dizisi 27 Mayıs günü yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda edecek. Sevilen dizi 228. bölümü ile final kararı aldı.

MinT yapım imzalı Seksenler dizisi 228. final bölümü ile ekranlara veda edecek. TRT 1'in 6 sezondur severek izlenen dizisinden gelen final kararı hayranlarını oldukça üzdü. Bora Tekay'ın yönetmenliğini üstlendiği Seksenler dizisinin yapımcısı Birol Güven yaptığı açıklamada hatıralarla izleyicileri gülümsetmeye çalıştıklarını diyerek 6 sezondur kendilerini yalnız bırakmayan izleyicilere teşekkürlerini iletti. Final kararı ile ilgili olarak konuşan Güven Hürriyet'in haberine göre "Böyle bir dizi ancak TRT ekranlarında olabilirdi. Seksenler TRT’ye çok yakıştı. TRT yönetimine çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, İlker Ayrık, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Berat Yenilmez, Suzan Kardeş, Necmi Yapıcı, Hacı Ali Konuk, Aşkın Şenol, Mahir İpek,Hakan Bulut, Haluk Özenç, Özlem Balcı, Tolunay Donat, Mehmet Elmas, Faruk Sofuoğlu, Ali Fuat Pekzeren, Betül Berk, Tahsin Taşkın, Osman Büyükercan, Eray Yasin Işık, Kemal Zeydan, Gülseren Gürtunca, Yalçın Özden ve Kemal Kuruçay gibi oyuncuların rol aldığı Seksenler dizisi, 1980'lı yıllarda yaşayan bir aileyi, oturdukları mahalleyi ve dönemin olaylarını bazen mizahi bazen de hüzünlü bir dille günümüz ekranlarına taşımayı başarmış sevilen diziler arasındaydı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *