Sen Benim Herşeyimsin filminin ilk fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Tolga çevik'in yer aldığı Sen Benim Herşeyimsin filminin ilk fragmanı yayınlandı. Yılın en iddialı yapımlarından biri ile ekranlara gelecek olan Tolga Çevik'in Sen Benim Herşeyimsin filminin fragmanında neler oluyor? Sen Benim Herşeyimsin konusu ne? İşte detaylar...

Yaklaşık iki sene önce Patron Mutlu Son İstiyor filminden izlediğimiz Tolga Çevik, ekranlara geldiği her projesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Şimdilerde ise yılın iddialı yapımlarından biri olan Sen Benim Herşeyimsin filminin ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Tolga Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt isimlerinin yer aldığı ve Tolga Örnek'in yönetmen koltuğunda oturduğu Sen Benim Herşeyimsin fragmanı merakla bekleniyordu. İlk fragman gösteriminin düzenlendiği günde fragman alkışlar eşliğinde bitirildi. Filmin yönetmeni Örnek, daha önceden çekilen filmlere benzemediğini ve filmin farklı bir tarzı olduğunu belirtti. Ayrıca filmi yapmaktan mutluluk duyduğunu ve hiç bitmesin istediğini de dile getirdi.

Tolga Çevik ise ilk defa beyazperde de oğlu Tan ve kızı Tuna ile birlikte yer almanın heyecanını yaşadı. Usta oyuncu Çevik, film teklifi geldiğinde bayıldığını ve filmi izlediğinde çok beğendiğini dile getirdi. Filmi kabul ettiğinde ise tek şartının kızı ve oğlu ile birlikte oynamak olduğunu, filmin enteresan bir hikayesi olduğunu, herkesin hem gülüp hem ağlayacağını söyledi.

SEN BENİM HERŞEYİMSİN FİLMİNİN KONUSU

Filmin hikayesi bir baba ve kızının hayatını anlatmaktadır. Sedat (Tolga Çevik), günübirlik işler ve ilişkiler ile hayatını geçirir. Ancak bir anda eski sevgilisinin kucağına bebek bırakması ile baba olduğunun farkına varır. Sedat, İstanbul'a gitmeye karar verir ve orada ünlü yapımcı Birol ile tanışır. Edineceği bu meslekte korkularının gözünün içine baktığını anlar.

Tüm bunlar olurken öte yandan da zoraki baba olmaktan gerçek baba olma yolunda ilerler. Kızı için masallar diyarı yaratır ve onu dünyanın gerçeklerinden korumak için elinden geleni yapar. Herşey tam düzene girmişken ansızın bebeğin annesi ortaya çıkar. Sedat'ın ve kızının hayatı hem masal tadında hem de aksiyon dolu geçer.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *