» 
»
 

Sen İste Yeter programında kayıp olarak aranan Hasan Çiloğlu ölü bulundu!

Fox TV ekranlarında yayınlanan, Hande Ataizi'nin sunuculuğunu üstlendiği Sen İste Yeter programında, annesinin haber alamadığı 11 yıldır kayıp olan Hasan Çiloğlu, arkadaşının evinin bahçesinde ölü olarak bulundu.

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında, sunuculuğunu Hande Ataizi'nin üstlendiği ve dün ekranlardan kaldırılan Sen İste Yeter programında aranan 38 yaşındaki Hasan Çiloğlu, arkadaşının evinin bahçesinde ölü olarak bulundu.

2004 yılından bu yana oğlundan haber alamayan anne programda oğlu Hasan Çiloğlu'nu arıyordu. Olay, 2004 yılının Nisan ayında yaşandı. Baba M.Ç., oğlu 33 yaşındaki Hasan Çiloğlu'ndan 8 aydır haber alamadıklarını belirterek polise Aralık ayında kayıp başvurusunda bulundu. Kayıp olarak aranan Hasan Çiloğlu'nun en son olarak Ayhan D. isimli arkadaşı ile görüldüğü belirlenen Sen İste Yeter programında, Ayhan D. bütün şüpheleri üzerine çekti.

Polis ekipleri, Ayhan D.'nin üzerine yoğunlaşarak kayıp olarak aranan Hasan Çiloğlu'nun bu şahıs tarafından öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerine çalışma başlattı. Şüpheli Ayhan D.'nin daha öncesinde ikamet ettiği Erenköy Mahallesi Kınalı Sokak'ta bulunan evin bahçesi, kazı izni alındıktan sonra aranmaya başlandı. Bahçede, eskiden su kuyusu olarak kullanılan ancak daha sonra üzerine beton atılan kuyu, iş makinaları yardımı ile açıldı.

Arama yapılan su kuyusunda, Hasan Çiloğlu'na ait olduğu değerlendirilen kemik, kafatası ve elbise parçaları bulundu. Sakarya'da bulunan Ayhan D., polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak Eskişehir'e getirildi.

PARA İÇİN ARKADAŞINI ÖLDÜRMÜŞ

Şüpheli Ayhan D. verdiği ifadede, olay günü Hasan Çiloğlu'ndan alacaklı olduğu parayı istediğini ancak aralarında çıkan kavgada kırılan mutfak camı parçası ile arkadaşını boynundan yaraladığını belirtti. Hasan Çiloğlu'nun yaralanma sonrası ölmesinin ardından Ayhan D., bahçesindeki su kuyusuna cesedi attığını itiraf etti ve bugün adliyeye sevk edildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *