» 
 

Serdar Ortaç Bitti Demeden Bitmez Euro 2016 şarkısı çok beğenildi

Euro 2016 için TFF tarafından çağrı yapılan isimlerden Serdar Ortaç, bestelediği şarkıyı telif hakkıyla birlikte federasyona hediye ederek herkesi duygulandırmıştı. Serdar Ortaç'ın şarkısı herkes tarafından çok beğeni topladı.

Tüm telif hakkıyla birlikte Euro 2016 için bestelediği şarkıyı da federasyona devreden ünlü şarkıcı ve besteci Serdar Ortaç, resmi muvafakatnameyi federasyona verdi. Futbolcuların dahi maddi beklentilerinin arttığı son yıllarda milli takımdan para almadan şarkı yapan Ortaç’ın bu jesti ise federasyon yetkililerini oldukça duygulandırdı.

 

UEFA milli takımlardan Euro 2016 için şarkı projesi başlatmış, bunun üzerine TFF ünlü şarkıcılara şarkı çağrısında bulunmuştu. Proje için çağrı yapılan isimler arasında yer alan Tarkan hiç geri dönüş yapmazken, Mustafa Sandal’ın da başka isimlerin de şarkı verip aralarından bir tanesinin seçileceğini öğrenmesi üzerine projeye katılmaktan vazgeçtiği haberleri çıkmıştı.

Federasyon tarafından yapılan çağrıya koşulsuz evet diyen Serdar Ortaç, Euro 2016 için bestelediği şarkıyı tüm telif haklarıyla birlikte federasyona devretmesiyle oldukça takdir toplamıştı. Ortaç'ın hazırladığı şarkı içinde Türk ezgilerinin yanında davul ve zurnaya da yer alıyor. Ünlü şarkıcı bestesinin sözlerinde A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'in 'Biz bitti demeden bitmez' sözünden esinlenmiş.

Ortaç'ın hazırladığı şarkı sosyal medyada da kısa sürede çok büyük beğeni aldı. İşte Serdar Ortaç Milli Takım Şarkısı Euro 2016 Bitti Demeden Bitmez...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *