» 
 

Serdar Ortaç-Chloe Loughnan çifti bebek bekliyor

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç sonunda muradına eriyor. Şarkıcı Arto katıldığı “Renkli Sayfalar” programında Serdar Ortaç - Chloe Loughnan çiftinin bebek beklediği haberini izleyici ile paylaştı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan başarılı yapımlarda 'Renkli Sayfalar' programına telefon katılarak önemli bir açıklamada bulunan şarkıcı Arto, yaptığı şarkılarla milyonlarca hayran kitlesine sahip olan Serdar Ortaç’ın bir süre hayatını birleştirdiği Chloe Loughnan’la bebek beklediği haberini izleyici ile paylaştı. Baba olmayı çok istediğini her röportajında dile getiren 47 yaşındaki şarkıcı Serdar Ortaç sonunda muradına erecek.

1970 İstanbul doğumlu olan Ortaç, türk pop müziği sanatçısı olmasının yanı sıra ,başarılı bir söz yazarı ve bestecidir. Lise öğrenimini Haydarpaşa Endüstri Meslek Lisesi, Torna ve Tesviye bölümünde bitiren Ortaç, Yükseköğrenimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünde başlamış ancak tamamlamadan okuldan ayrılmıştır.

1994 yılında ilk albümü olan “Aşk İçin” ile iyi bir çıkış yakalamayı başaran Ortaç, sonrasında birçok başarılı albüme imzasını atmıştır. Ayrıca ünlü sanatçı, Kral Tv Video Müzik Ödüllerinde Yılın En İyi Erkek Sanatçısı ve Yılın Projesi ödülüne laik görülmüştür.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *