» 
 

Serdar Ortaç ile Chloe Yenge ayrıldı mı?

Ünlü popçu Serdar Ortaç ile eşi Chloe Lounghnan birbirlerini sosyal medya hesaplarından sildi. Bu durum ise akıllara "Ayrıldılar mı?" sorusunu getirdi. İşte detaylar...

Serdar Ortaç ile Chloe Lounghnan 2014 yılında nikah masasına oturmuşlardı. Çift hakkında daha önce pek çok kez ayrılık iddiası ortaya atılmıştı. Ünlü çift, her seferinde iddiaları yalanlamıştı. Bu kez ise çiftin birbirlerini instagram hesaplarından takipten çıkardıkları görüldü. Peki, Serdar Ortaç ve Chloe bu kez gerçekten ayrıldı mı?

Popçu 47 yaşındaki Serdar Ortaç'ın çocuk istemesi ve 25 yaşındaki Chloe'nin önce kariyer istemesi nedeniyle çiftin arasında çok kez kriz yaşandı. Çift, bu kez de birbirlerini sosyal medya hesaplarından sildi. İkilinin bu hareketi "Boşanacaklar mı" dedirtti.

BOŞANMADIK!

İddiaların bugün yoğunlaşmasının ardından, bir magazin programına canlı yayında bağlanan başarılı şarkıcı Serdar Ortaç, "Sabah sabah herkes beni arıyor. Chloe ile boşanmadık" ifadelerini kullandı. Takip listesinden herkesi sildiği sırada eşini de yanlışlıkla sildiğini ancak farketmediğini dile getiren Ortaç, Chloe'yi sosyal medya hesabından yeniden takip etmeye başladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *