» 
 

Serdar Ortaç medeni olun diyerek sitem etti!

Serdar Ortaç, eşinin bikini ile çekilmiş fotoğraflarını övgü ile karşılayan İrlandalı arkadaşlarının yorumlarını hoş karşılarken, gelen diğer eleştirilere sitem etti. 'Medeni olun' çağrısı yapan popçu Ortaç sosyal medya yorumlarını eleştirdi.

Sahne almaya gittiği Bodrum’da çekilen fotoğraflarda eşine gelen yorumlara sert tepki gösterdi. Gazeteciler ile sohbet eden Serdar Ortaç, sosyal medyadan gelen yorum tarzlarını eleştirdi. ‘Medeni olmaya’ davet eden Ortaç İrlandalı arkadaşlarının eşine ettiği iltifatları hoş karşılarken gelen diğer yorumlara sitem etti.

Konser programı için Bodrum’a giden Ortaç, konserin ardından denizde keyif yaparak yorgunluğunu iyice attı. X Beach’ten kiraladığı pahalı jet ski ile yorgunluğundan kurtulan popçu Moon Beach’e gitti. İşletmeci dostlarını ziyaret etmeye giden ünlü popçu eşi Chloe Loughnan’ın da İrlanda’da olduğunu belirtti. İrlanda tutkusu olan Serdar Ortaç İrlanda’nın yaşanacak yer olduğunu ve orada geçinebilmek için iş edinebilmek gerektiğini ifade etti. İrlanda’da yapabileceği işin müteahhitlik olduğunu belirten Ortaç kullandığı pahalı jet skinin yanı sıra iyice güneşlenmeyi de ihmal etmedi.

Ünlü pop sanatçı Serdar Ortar ve eşi Chloe Loughnan ile 2012 Mayıs’ta dünya evine girdi. İrlandalı Chloe ile Kuruçeşme’de gerçekleştirdikleri düğün töreninde sanat camiasından pek çok ünlü isim yer alıyordu. Eşi Chole’den gözle fark edilir bir şekilde kısa olan Ortaç, düğünde boy problemini ortadan kaldıracak tasarımcılar ile çalıştı. Muhteşem bir gelinlik ve muhteşem bir smokin ile adeta göz kamaştırıyorlardı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *