» 
 

Serhat Kılıç nam-ı diğer Ergun Parlak Seksenler dizisinden ayrıldı

TRT1 ekranlarının fenomen dizisinin yeni sezonuna başlamasına sayılı günler kala dizide Ergun Parlak karakterine hayat veren Serhat Kılıç dizinin yeni sezonunda yer almayacağını açıkladı...

Seksenli yıllarda hemen hemen her evde olduğu düşünülen dekorlarından, o döneme ait giyim tarzlarına kadar titiz bir ekip çalışması ile hazırlanılarak, TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşan muhteşen dizinin yeni yayın dönemine sayılı günler kaldı. Birçok eğlenceli karakterin yer aldığı ve çok değerli oyunu kadrosuna sahip dizinin izleyici tarafından en beğenilen karakterlerinden Ergun Parlak'ın yeni sezonda dizide yer almayacağını açıklaması ise dizinin fanları arasında büyük üzüntü yarattı.

Ünlü oyuncu konu ile ilgili yaptığı açıklamada dizide hayat bulan Ergun karakterinin hikayesinin bittiğini, dükkanını satarak evlendiğini, Ergun'un hikayesinin bitmiş olmasına karşın Seksenler çok sevdiğini ifade etti. Öte yandan Ankara'da yıllardır hayalini kurduğu bünyesinde 4 ana sanat dalı olan bir okul açtığını şuan için yirmi beş civarında öğrencisi olduğunu ifade ederek yaşadığı heyecanı dile getirdi.

1975 Ankara doğumu olan Serhat Mustafa Kılıç aslen Malatyalı'dır. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi tiyatro bölümü mezunu olan Kılıç, birçok tiyatro oyunu ve dizide rol almıştır.

 
HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *