» 
»
 

Serinlemek için suya giren iki kız kardeş ölüme de beraber gitti

Adana'da sulama kanalına girerek serinlemek isteyen iki kız kardeş, boruya bağlı olan tutundukları ipin kopması sonucu boğularak hayatlarını kaybettiler...

Alınan bilgilere göre; Adana'ya bağlı Yüreğir ilçesi, Camuzlu Mahallesi'nde meydana gelen talihsiz olayda iddialara göre, 17 yaşındaki Hukit Nasra ve 18 yaşındaki Nasra adlı kız kardeşler ile 18 yaşındaki Munta Muhammed, yaşadıkları mahallede bulunan DSİ'ye ait sulama kanalının kenarında bir ipe tutunarak akan suda serinlemek suya girdiler. 

Tutundukları ip bir süre sonra kopan Hukit Nasra ve Mine 18 yaşındaki Mine Nasra adlı kız kardeşler ile 18 yaşındaki Munta Muhammed, akıntıya kapılarak suda sürüklenmeye başladı. Durumu fark eden çevredekiler suya atlayarak Munta Muhammed’i kurtarmayı başardı ancak akıntıya kapılarak sürüklenen iki kız kardeş gözden kayboldu.

İhbar üzerine bölgeye intikal eden su altı polisi iki kız kardeşi bulmak için çalışma başlattı. İkiz kız kardeşten Hukit Nasra'nın cansız bedeni, 1 kilometre uzaklıkta, Mine Nasra'nın bedeni ise bölgeden 500 metre uzaklıkta bulundu. İki kız kardeşin cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *