» 
 

Sertap Erener: Böyle bir zamanda konser vermek zor

Muğla'nın tatil merkezi olan Bodrum'da konser veren ünlü pop sanatçısı Sertap Erener bu dönemlerde konser vermenin kendisi için oldukça zor olduğunu söyledi. 5 Temmuz'da ilk konserine Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'nda başlayan sanatçı bu sefer Bodrum'da.

Tatil merkezi olan Bodrum'da Klatik çağdan günümüze kadar ve ulaşan, Anadolu’nun da en eski tiyatrolarından biri olan Antik tiyatroda konser veren Sertap Erener, hayranları ile birlikte 2 saat boyunca konser verdi. Erener, hayranlarına seslenerek kendisini yalnız bırakmayan sevenlerine teşekkür yağdırdı.

Antik tiyatroda verdiği konsere yaklaşık 2 bin kişinin  izleyici olarak katıldığı konserde, ünlü sanatçımız yeni ve eski şarkılarında birçok parça seslendirdi. Pop şarkıcı 2 saat boyunca sahnede kaldı. Erener her konserinde olduğu gibi bu konserinde de şarkılarını hayranlarıyla beraber söylemeyi  ihmal etmedi.

Ünlü şarkıcı, söz yazarı ve besteci olan Sertap Erener güçlü sesi ile dillerden düşmeyen şarkıları sayesinde hayranlarını coşturdu. Seslendirdiği şarkılarının ardından sahnede hayranları ile konuşan Erener, kendisini izlemeye gelen vatandaşlara teşekkürlerin sundu. Bodrum'da konser vermekten dolayı çok mutlu olduğunu ve unutamayacağı dakikalar geçirdiğini de dile getirdi. Kendisini yalnız bırakmayan hayranları için defalarca teşekkür etti. Bu yılda konser vermenin oldukça zor olduğunu ve bu durum için üzgünlüğünü paylaştı. Ülkenin ve dünyanın zor bir dönemden geçtiğini ancak yaşam için kültürün çok önemli bir yere sahip olduğu söyledi.

İnsanlarla ve sevenleri ile iletiş haline olmak onlar ile şarkılar söylemek kendisi için en değerli şey olduğunu da ifade etti. Konser esnasında yaptığı bu konuşmanın sonrasında şarkılarını söylemeye devam eden Erener, hayranları ile unutulmaz bir gece yaşadı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *