» 
 

Sertap Erener Kırık Kalpler albüm tanıtım konserini iptal etti!

İstanbul Atatürk Havalimanında gerçekleşen terör eylemlerinin ağır bilançosundan sonra bu akşam yapacağı yeni Kırık Kapler albüm konserini iptal etti. Bu haber ile birlikte ilk konser iptalini Erener gerçekleştirmiş oldu.

Ünlü şarkıcı Sertap Erener bu akşam gerçekleştirilmesi daha önceden planlanan Zorlu Performans Sanatları Merkezi Stüdyo'sundaki Kırık Kalpler albümünün ilk tanıtım konserini, İstanbul Havaalanında yaşanan terör olaylarından dolayı iptal etti. Konserini iptal etmesinin ardından, terör örgütünün havaalanında gerçekleştirmiş olduğu patlamada yaşamını yitiren şehitler ve vatandaşların ailelerine de baş sağlığında bulundu.

Sertap Erener'in 29 Haziran akşamı İstanbul Beşiktaş'taki Zorlu Performans Sanatları Merkezi Stüdyosu'nda gerçekleştirmesi daha önceden planlanan yeni albümü "Kırık Kalpler" in ilk tanıtım konserini iptal etti. Şarkıcı ve söz yazarı Erener'in yeni albüm tanıtımını iptal etmesinin nedeni ise, dün İstanbul'daki Atatürk Havaalanında bölücü terör örgütünün sebep olduğu Türkiye'yi yasa boğan acı olay...

41 kişinin yaşamını yitirdiği terör saldırısı nedeni ile Sertap Erener, ülkede milli yas ilan edilmesinin ardından yeni piyasaya sürülecek Kırık Kalpler albümünün tanıtım konserini iptal ederek, üzüntüsünü belirtti. Ayrıca yaptığı konser iptali açıklamalarında, bu vahim olayda yaşamını yitirmiş olanlara Allah rahmet, ailelerine baş sağlığı ve sabır dilediğini, yaralılarada şifa dilediğini ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *