» 
»
 

Sevda Kuşun Kanadında final kararı aldı

TRT1 ekranlarında Türkiye'nin bir dönemine ışık tutan Sevda Kuşun Kanadında final bölümü ile 28 Mart günü son kez yayınlanacak.

TRT1'in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında 31. bölüm ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. 28 Mart salı günü saat 20.00'de sevilen dizi Sevda Kuşun Kanadında final yapıyor. 31. bölümü ile final yapacak olan dizinin yeni bölümünde neler olacak ve son bölümde 12 Mart muhtırası ve sonrasında yaşananlar ekranlara nasıl yansıyacak merakla bekleniyor.

Sevda Kuşun Kanadında final bölümünde darbe planından haberdar olan Ömer, Amiral'i bitirmek için Cemil Ateş'le görüşür ve anlaşır. Amiral ise tüm hazırlıklarını tamamlamış ve başarılı olacağından emindir. Ordu içindeki cuntayı harekete geçirmiştir ancak Amiral için problem vardır çünkü Kara Kuvvetleri komutanı darbenin emir komuta zinciri içinde gerçekleşmesini isterken, Amiral vazgeçme niyetinde değildir.

Sevda Kuşun Kanadında son bölümde Genelkurmay Başkanı tüm kuvvet komutanlarını toplayarak durumu bildirir. Karşı darbenin planlayıcıları arasında Zafer Erbay da yer alır. Muhtıra verildiğinde Demirel başbakanlığı bırakmazsa darbe yapılması planlanmaktadır.

Ömer Filiz'e evlilik teklifi yapar ancak o günün kendisi için kabusa döneceğinden habersizdir. Muhtıra radyodan duyulduğunda asker evi basarak Ömer ve Cemil Ateş'i götürür ancak nakil sırasında Ömer kaçarak Zafer'in peşine düşer. Bu büyük günahın hesabını Zafer verebilecek midir?

Mesut Uçakan'ın Genel Yönetmenlik ve yapımcılığını üstlendiği, Ayhan Özen'in yönetmenliğini yaptığı Sevda Kuşun Kanadında oyuncuları Ufuk Bayraktar, Gürbey İleri, Buse Varol, Yavuz Bingöl, Müge Boz, Alper Türedi, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal ve Ali Buhara Mete başarılı oyunculuklarıyla dizide dikkatleri çekmişti. Sonart Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Sevda Kuşun Kanadında final bölümü ile 28 Mart salı TRT 1 ekranlarında son kez sevenleri ile buluşacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *