» 
 

Sevilen diziden hayranlarını üzen flaş final kararı

Fox TV ekranlarında her Pazartesi yayınlanan Rüzgarın Kalbi dizisi 9. bölümde final yapma kararı aldı. Detaylar haberde...

Rüzgarın Kalbi dizisi Pazartesi günü 9. bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Burak Serdar Şanak, DEniz Baysla, Ahmet Saraçoğlu, Cezmi Baskın, Baraş Daşman gibi isimlerin birlikte yer aldığı, yönetmen koltuğunda Filiz Gülmez Pakman'ın oturduğu, Filmevi Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Rüzgarın Kalbi 9. Bölümde final yapıyor. Kısa zamanda iyi bir izleyici kitlesine ulaşan ve reytinglerde iyi derecelerde ilerleyen dizinin yayın gününün değiştirilmesinden dolayı ilk başarısını yaklayamadığı bildirildi. Bu nedenle de Rüzgarın Kalbi 9. Bölüm'de 24 Ekim Pazartesi günü final yapıyor.

RÜZGARIN KALBİ SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zeynep ile Rüzgar ortak hareket edecek İtalyan iş adamları ile sağlam bir anlaşmaya imza atacaklardır. Meltem'in kendisinde bıraktığı acı dolu hatıraları bir kenara bırakmaya karar veren Rüzgar, Zeynep ile yeni bir hayat kurmaya karar vermiştir. Meltem'in ardında kalan eşyalarından kurtulmak isteyen Rüzgar, hiç beklemediği durumlarla karşılaşacaklardır. Öte yandan Kutay'da kendisini yakalamak için iyice yaklaşan Rüzgar'a engel olmaya çalışacaktır.

Ancak Rüzgar, ipuçlarını değerlendirerek Kutay'ı bir oyunun içine çekmeye çalışıp işlenen suçlarla ilişkisini kanıtlamaya çalışır. Muammer ise kaza sonrasında iyileşmiş ve Jale'nin ilgisinden memnun kalmıştır. Kemal ise Ayla'nın gönlünü tekrardan kazanmak için çaba göstermektedir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *