» 
 

Sevilen şaka programı Çok Aramızda final yapıyor

Birbirinden ünlü sanatçıyı çeşitli şakalarla şakalayarak izleyicisine keyifli dakikalar yaşatan şaka programı “Çok aramızda” bitiyor. Program sunucusu Demet Akbağ 12. Bölüm itibari ile programın biteceğini açıkladı.

Gerek sosyal medyada gerekse program takipçileri arasında kimi zaman acımasız eleştirilere maruz kanlan program “Çok Aramızda” da sona gelindi. Birbirinden ünlü sanatçıların profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan oyun içerisine dahil edilmesi ile şakalandıkları program zaman zaman şakanın dorunun artması ile izleyicisine heyecan dolu saatler yaşattı.

Programın bitmesi konusunda açıklamada bulunan Demet Akbağ, bu tür programların uzayınca zamanla izleyici karşısında heyecanını bitirdiğini düşündüğünü ifade ederek, yapımcıların devam etmeyi istemelerine rağmen kendisinin bitirme kararı aldığını kaydetti.

Sosyal medyadan çok fazla eleştiri aldığı öğrenilen programın bu nedenle mi bitirme karar aldığı henüz açıklanmazken, Akbağ’a yöneltilen insanları korkutarak eğlenip eğlenmediği sorusuna şakaların ağır olduğunu kabul ettiği yönünde cevap verdiği öğrenildi.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *