» 
»
 

Seviyor Sevmiyor'un 3.bölümünde neler yaşanacak? 29 Haziran Atv

Ekranlara hızlı giriş yapan yeni yaz dizisi Seviyor Sevmiyor 3. bölüm fragmanları yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde bizi neler bekliyor? Gökhan Alkan ve Zeynep Çamcı'nın muhteşem oyunculuk performansı ile son bölüm özeti detaylarda...

Atv ekranlarında yerini alan enerji dolu yeni dizi Seviyor Sevmiyor' un 3. bölüm fragmanları yayına girdi. Yeni bölüme saatler kaldı.Heyecanla beklenen, kahkahalarla izleyeceğiniz, mükemmel kadrosuyla ekranlardaki yerini alan dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor olacak? Son bölümde neler yaşandı? Çocukluk aşkı Yiğit’ten kaçmaktan vazgeçen Deniz, başarısını kanıtlamak için neler yapacak?

Ekranların izlerken güldüren ve keyif veren romantik komedi türündeki yeni dizi Seviyor Sevmiyor’un başrollerindeki Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı'nın mükemmel oyunculuk performansları bizleri ekranlara kilitliyor. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın üstlendiği, senaryosunu ise Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo'nun yazdığı Seviyor Sevmiyor'un yapımcılığını ise MF Yapım üstleniyor.

Konusu ile izleyicilerin dikkatini daha ilk günden çekmeyi başaran Seviyor Sevmiyor, birbirlerinin çocukluk aşkı olan Yiğit ile Deniz’in seneler sonra yaşadıkları ilginç karşılaşmaları sonrasında yeniden filizlenmeye başlayan aşkı anlatıyor. Çiftin birbirlerine yakınlaşmalarına şahit olduğumuz sahnelerin yanı sıra, diğer karakterler de diziye can katıyor. Dizinin son bölümde ise çarpıcı gelişmelere şahit olduk.

Muhteşem dizinin son bölümünde tesadüflerin ardı arkası kesilmiyor. Çocukluk aşkı ile karşılaşan Deniz, stajyerlik yaptığı dergide Yiğit'in patron olduğunu öğrenir. Ancak Yiğit onun asıl kimliğini bilmez. Deniz, herşeyin farkında olarak Yiğit'i her gördüğünde heyecana kapılarak sakarlıklar yapar. Bu durum Yiğit'in gözünden kaçmaz ama hiçte hoşlanmaz stajyerden... Düzenlenecek partide ilginç olaylar meydana geliyor. Deniz, dizinin güzel kızı İrem'i, Yiğit'in fark etmemesi için erkek kılığına sokuyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *