» 
 

Şeyma Subaşı'nın gelinlikli paylaşımı beğeni topladı

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ile nikah masasına oturacak olan Şeyma Subaşı, dünya evine girmeden hemen önce gelinlikle sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Acun Ilıcalı ile bugün nikah masasına oturacak olan Şeyma Subaşı, heyecanını an be an sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor. Düğün hazırlıkları ile ilgili tüm ayrıntıları da paylaşmayı ihmal etmeyen Şeyma Subaşı'nın son paylaşımı beğenileri üstüne topladı.

Gelinlikli ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Şeyma Subaşı, paylaşımının altına "Normalde bütün ekibime teşekkür etme kısmı son gün yapılırken, ben ilk olarak buradan iki mükemmel insana teşekkür etmek istiyorum. Yetenekleri ile sadece Türkiye'de değil dünyada da çok kısa sürede adını duyuracak olan iki özel arkadaşım, beni saçımdan ayakkabı aksesuarımdan elbiseme en önemlisi de gelinliğime kadar beni baştan aşağı hazırladılar. Kendimi rahatlıkla olara teslim ettiğim, benim ruhumla look'larımı muhteşem şekilde eşleştiren Eda Franci&Seda Yenigün'e sonsuz teşekkür ederim." notunu düştü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *