» 
 

Sezen Aksu'nun Kandili'deki stüdyosunda ikinci kez yangın alarmı

Türk şarkıcı, söz yazarı ve bestecisi olan Sezen Aksu'nun Kandilli'deki evinde ikinci kez yangın paniği yaşandı. Yangının açmış olduğu maddi hasar 200 bin Tl olduğu söylendi.

Türk şarkıcı, söz yazarı ve bestecisi olan ve medyada minik serçe lakabı ile bilinen Sezen Aksu’nun Kandilli’deki evinde geçtiğimiz gün yangın çıkmıştı. İkinci kez yangın paniği yaşayan Aksu’nun ilk 2009 yılında evinde çıkmıştı bu yangının hemen ardından da şimdi stüdyosunda bulunan  kayıt odasında yangın çıktı. Stüdyosunu alevlere kaptırdı

61 yaşındaki Sezen Aksu’nun stüdyosunda yangının çıktığını haber veren şarkıcı Buray oldu. Önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere görüntülenen şarkıcı Buray ikinci albüm çalışmaları için Sezen Aksu’nun stüdyosuna gittiğini söyledi. Sezen Aksu’ya ait olan stüdyoyu albüm hazırlıkları için kullandığı esnada yangın korkusu yaşadıklarını açıkladı.

Şarkıcı Buray, Müzik Prodüksiyonu ve Ses Mühendisliği üzerine eğitimini tamamlamış ve de yaklaşık 15 yıldır müzikle iç içe yaşıyor. Buray’ın yapmış olduğu açıklamada Üç gün önce Sezen Aksu’nun evinde olduğunu, albüm hazırlıkları için son kayıtların yapıldığını ve bir anda stüdyoda yangının çıktığını ve çok üzgün olduğunu bildirdi. Yangının stüdyoda bulunan klimadan çıktığı ve 200 bin Tl civarında bir maddi zarar olduğu iddalarının döndüğüne tanık olduk.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *