» 
 

Sezer İnanoğlu hastaneye kaldırıldı

Yeşilçam’ın bir döneme damgasını vuran küçük oyuncusu Sezer İnanoğlu, besin zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgilere göre Sezer İnanoğlu konulan ilk tanıya göre gıda zehirlenmesi sebebiyle Üsküdar Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Doktorlar Sezer İnanoğlu’nun sağlık durumu hakkında net bir açıklamada bulunmadı. Ünlü oyuncunun 1996 yılında nikah masasına oturduğu Nil Pınar İnanoğlu, evliliklerinden bir yıl sonra intihar etmiş, Sezer İnanoğlu'nun o dönemde bunalıma girdiği iddia edilmişti.

1967 doğumlu olan İnanoğlu, çocuk yaşlarda adım attığı sinema camiasında Sezercik adıyla birçok başarılı projede yer aldı. İlerleyen yaşlarda sinemayı bırakarak babası Berker İnanoğlu'ndan kalan film şirketinin başına geçen İnanoğlu, 19 Şubat 2007 tarihinde cezaevindeyken Mehtap Meral Baykasoğlu ile evlendi.

Gözleri doğuştan görmeyen Arzum Ayşe adında bir kız dünyaya gelen çift 27 Eylül 2013'te boşandı. Sezer İnanoğlu'nun 1996 yılında evlendiği ilk eşi sunucu Nil Pınar İnanoğlu, Beykoz'daki yalılarında 23 Mart 1997'de başına tabancayla ateş ederek intihar etmişti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *