» 
 

Sharika ile Pique 7 yıllık ilişkilerini sonlandırdı

Ünlü şarkıcı Shakira ile Barcelona'nın yıldızı Pique, 7 yıllık ilişkilerini sonlandırma kararı aldı. Dünyaca örnek gösterilen çiftin aldığı ayrılık kararı, hayranlarını büyük üzüntüye sürükledi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira ile Barcelona'nın yıldızı Gerard Pique 7 yıllık ilişkilerini sonlandırma kararı aldı. İspanyol magazin basınında geçtiğimiz cumadan bu yana bomba Shakira ile Pique'nin ayrıldığına yönelik çalkalanmalar yer alıyor.

İddialara göre, 40 yaşındaki ünlü şarkıcı Shakira ile 30 yaşındaki Barcelona'nın yıldızı Pique 7 yıllık ilişkilerini sonlandırdı. İspanyol magazin basınına bomba gibi düşen ayrılık iddialarının ardından çiftin sosyal medyadan herhangi bir açıklama yapmamaları şaşırttı. Öte yandan Piquenin Espanyol maşında attığı golün ardından her zaman yaptığı gol sevincini yapmaması da dikkatleri üzerine çekti.

Kolombiyalı ünlü şarkıcı Shakira ile Barcelona'da forma giyen Pique, 2010 yılında dünya evine girmişti. Çiftin 22 Ocak 2013'te ilk çocukları Milan Mebarak Pique ve 29 Ocak 2015'te ise Sasha Pique adında çocukları dünyaya geldi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *