» 
 

Sibel Can'ın Günah Benim Suç Benim performansı hayran bıraktı!

Ünlü şarkıcı Sibel Can, geçtiğimiz akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu'ndaki konserinde uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir performansa imza attı. Diilerden düşmeyen Günah Benim Suç Benim adlı şarkısı ile şöhretlenen Eypio ve Burak King ile aynı sahnede rap yapan Sibel Can, kendisine hayran bıraktı.

Sesi ile büyüleyen Sibel Can, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu konserinde uzun süre etkisinde bırakacak bir performans sergiledi. Ünlü şarkıcının Pera Event organizasyonu ile düzenlenen konser öncesinde gerçekleştirdiği basın toplantısında, gece boyunca yapacağı sürprizlerden tüyolar verdi. Nur Yerlitaş imzalı tasarım iki elbise ile sahneye çıkacağını söyleyen Sibel Can, Harbiyem Açıkhava'da olmaktan her defasında gurur duyduğunu dile getirdi. En değer verdiği arkadaşlarından olan Ayla Çelik'in de kendisi ile birlikte konserde olacağını bildiren Sibel Can, keşfettiği Eypio ve Burak King ile de 100 milyon kişinin dinlediği "Günah Benim Suç Benim" adlı şarkıyı birlikte söyleyeceklerini dile getirdi. Binlerce kişi bu düeti, en çok da kendine özgü yorumu ile hayran bırakan Sibel Can'ın rap performansı heyecanla beklendi.

Sibel Can hersene olduğu gibi bu sene de konserlere son sürat devam edeceğini, her hafta Antalya'da konser verdiğini, Ege turunun devam etmekte olduğunu ve 19 Ağustos'da Bodrum'da olacağını belirtti. Çeşme'ye 20 Ağustos'ta konser vereceğini söyledi. Ayrıca Bodrum'da kısa süreliğine bir tatil yapacağını dile getirdi. Şık görünüşü ile göz kamaştıran Sibel Can, Ayla Çelik ile düet yapınca hayranlarına romantik anlar yaşattı. Ayla Çelik, Sibel Can'ın kendisi için çok değerli olduğunu hayatında önemli bir yeri olduğunu vurguladı.

Hayatındaki en yoğun alkışları en son sünnet düğününde aldıklarını söyleyen Eypio ve Burak King Sibel Can ile yaptığı "Günah Benim Suç Benim" şarkısında dinleyenlerin Sibel Can'ın rap yorumuna mest olduklarını söyledi. Şarkının başlaması ile ayağa kalkan hayranlar, Sibel Can'ın rap şapkasını da oldukça beğendiler. Şarkının söylenmeye başladığında yaklaşık 5 bin kişi ayakta dans etmeye başladı ve resmen Harbiye Açıkhava'yı yerinden oynattılar. Şarkı tam 3 kez okundu ancak dinleyiciler Sibel Can'ın özgün yorumunu dinlemeye doymadılar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *