» 
»
 

Sıcaklıklar artıyor! 25 Eylül 2017 hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklıkları yurdun kuzey ve iç kesimlerinde 2 ile 4 derece artacak. İstanbul'da akşam saatlerinden itibaren yağmur bekleniyor. Diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak. 25 Eylül 2017 hava durumu haberde...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan son tahminlere göre, yurdun kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak. Doğu Karadeniz kıyıları, Artvin, Ordu, Kars ve Ardahan ile akşam saatlerinden itibaren Kırklareli, Edirne ve İstanbul çevrelerinin kısa süreli ve yerel kesimler olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. Diğer kesimlerin ise az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor.

Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, zamanla Akdeniz kıyıları ve güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerinden hafif, ara sıra orta kuvvette, Batı Karadeniz'in batı kıyıları ile Marmara'da kuvvetli olarak eseceği tahmin ediliyor. 25 Eylül Pazartesi illere göre günün en yüksek sıcaklıkları şöyle;

Ankara 28 derece parçalı ve az bulutlu, İstanbul 27 derece parçalı ve zamanla çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak yağışlı, İzmir 29 derece az bulutlu ve açık olacak. Adana 33 derece parçalı ve az bulutlu, Bursa 29 derece parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, Adana 33 derece parçalı ve az bulutlu olması beleniyor.

Antalya 29 derece az bulutlu ve açık, Samsun 25 derece parçalı bulutlu, Trabzon 25 derece parçalı çok bulutlu, zamanla yerel olmak üzere kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Erzurum 24 derece az bulutlu ve zamanla parçalı, çok bulutlu, Diyarbakır 34 derece az bulutlu ve açık olacağı tahmin ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *