» 
»
 

Sıcaklıklar düşüyor! 21 Eylül 2017 hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklıkları Marmara, Ege ile Batı Karadeniz kıyılarında 4-8 derece düşecek. 21 Eylül bazı illere göre hava durumu ayrıntılarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, yurdun kuzey ve iç kısımları parçalı ve çok bulutlu, sabah ile öğle saatlerinden sonra Kırklareli, Tekirdağ ve çevreleri ile İstanbul'un kuzeybatı, Çanakkale'nin güney ve Balıkesir'in batı ilçelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Marmara'nın kuzey kesimleri, Sakarya, Bursa, Düzce, Bartın ve Zonguldak çevrelerinin de sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yurdun diğer kesimleri az bulutlu ve açık olacak. Rüzgar, genellikle güney yönlerden hafif ve aralıklarla orta kuvvette, İç Anadolu'nun Batısı, Göller yöresi ve İç Ege'de yer yer kuvvetli esmesi bekleniyor.

21 Eylül 2017 bazı illere göre hava durumu şöyle; Ankara 35 derece az bulutlu ve açık, zamanla kuzey kesimleri parçalı bulutlu, İstanbul 29 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, kuzeybatı kesimleri ile gece saatlerinden sonra aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olacak.

İzmir 30 derece az bulutlu ve açık, zamanla kuzey kesimleri parçalı bulutlu, Adana 34 derece az bulutlu ve açık, Antalya 30 derece az bulutlu ve açık, Samsun 30 derece az bulutlu ve açık, öğle saatlerinden sonra parçalı bulutlu olması bekleniyor.

Trabzon 27 derece az bulutlu ve açık, öğle saatlerinden sonra parçalı bulutlu, Erzurum 27 derece az bulutlu ve açık, öğle saatlerinden sonra parçalı bulutlu, Erzurum 27 derece az bulutlu ve açık, öğle saatlerinden sonra parçalı bulutlu ve Diyarbakır 36 derece az bulutlu ve açık olması tahmin ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *