» 
»
 

Şiddet uygulayan yüzsüz kocadan karakol önünde intihar girişimi

İzmir'e bağlı Kadifekale semtinde eşinden şiddet gördüğünü söylemesi üzerinde önce polis merkezinde koruma alındı sonrada kadın sığınma evine yerleştirildi. Kadının kocası oğlunu da alarak karakol önünde intihara yeltendi.

İzmir Kadifekale'de yaşanan olayda eşine şiddet uygulayan B.S.'nin mağdur eşinin ihbar üzerine kadını alarak kadın sığınma evine yerleştirmeleri üzerine yaşandı. Alınan bilgilere göre; inşaatlarda çalışarak fayans ustası olarak görev yapan 31 yaşındaki kocası B.S.'den şiddet gördüğünü söyleyerek Kadifekale polis merkezine sığınan karısı Ö.S. kendisininde talebi doğrultusunda kadın sığınma evine yerleştirildi. İki evladı olan anne Ö.S.’nin polise sığınarak sığınma evine yerleştirilmesine öfkelenen koca B.S. 4 yaşındaki küçük oğlu ve evde bulunan tüfeğinide alarak aynı polis karakolunun önüne gitti.

Silahı kendi üzerine doğru tutan öfkeli adan karısını geri getirmedikleri takdirde tetiği çekeceğini söyledi. Merkeze gelen Konak İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akkaya öfkeli adamı sakinleştirip silahı bırakmasını sağlamak için B.S. ile konuşma yaptı. Bir saatlik ikna çalışmalarının ardından emniyet müdürününde talimatı ile dikkati dağıtılan adamın küçük oğlu dondurma ile kandırılarak olay yerinden uzaklaştırıldı. Küçük çocuğun yanından uzaklaşması ile bir miktar sakinleşen adam bir süre sonra eylemine son vermeye ikna edildi. B.S.’nin ifadesinin alınmasından sonra mahkemeye sevk edileceği öğrenildi…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *