» 
»
 

Silahlı kavgaya müdahale eden polis şehit oldu

Manisa'nın Alaşehir İlçesinde iki Roman grup arasında silahlı kavga çıkınca, araya girip ayırmak isteyen polis memuru başından ağır yaralandı. Yaralı polis tedavi altına alındığı hastanede yaşam mücadelesini kaybederek şehit düştü.

Manisa'nın İlçesi Alaşehir'de geçtiğimiz hafta iki Roman aile arasında kavga çıktı. Silahlı kavgayı ayırmaya çalışan polis memuru 40 yaşındaki polis memuru Ramazan Yılmaz, şahıslardan birinin pompalı tüfeği ateşlemesi ile başından ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Yılmaz, yaşam mücadelesi verdiği yoğun bakım ünitesinde şehit oldu.

Malatya nufüsuna kayıtlı olan evli ve 4 çocuk babası olan 40 yaşındaki polis memuru Ramazan Yılmaz, geçtiğimiz hafta Alaşehir'de yaşanan iki Roman grup arasında çıkan silahlı kavgaya müdahale etmek isterken, pompalı tüfek ile ağır yaralandı. Salihli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan ve Yoğun Bakım ünitesinde yaklaşık bir haftadır tedavi gören Yılmaz, doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti.

Salihli Devlet Hastanesi'nin Başhekimi Dr. Gökhan Gürsoy yaptığı açıklamada, polis memuru Yılmaz'ın 8 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavi altında olduğunu ve Yılmaz'ın yaşam mücadelesini sabah saatlerine karşı kaybettiğini bildirdi. Polis memuru Ramazan Yılmaz'ın cenazesi, görev yaptığı Alaşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenecek törenin sonrasında memleketi Malatya'ya gönderileceği bilgisi alındı.

Meydana gelen kavganın Alaşehir'deki Fırat Caddesi mevkiinde bulunan benzin istasyonunda 29 Ağustos tarihinde gerçekleştiği ve iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişinin öldüğü, kavgaya müdahale eden polis memuru Ramazan Yılmaz'ın da bulunduğu 2 kişinin de yaralandığı belirtilmişti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *