» 
 

Sinan Akçıl hakkında çıkan dedikodulara son noktayı koydu!

Önceki gece Reina'dan çıkarken muhabirler tarafından görüntülenen Akçıl sorulan soruları cevapsız bırakınca hakkında bazı iddialar ortaya atıldı. Başarılı popçu Sinan Akçıl kendisi hakkında çıkan dedikodulara sosyal medya hesabından son noktayı koydu

Önceki gece Reina'dan çıkarken magazin muhabirleri tarafından görüntülenen Sinan Akçıl kendisine yöneltilen soruları cevapsız bırakınca hakkında bazı iddialar ortaya atıldı. Başarılı popçu Akçıl kendisi hakkında çıkan dedikodulara sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj ile son noktayı koydu.

Yakışıklı müzisyen Sinan Akçıl bir önceki gece Reina adlı kulüpten çıkarken magazin muhabirleri başarılı popçuyu görüntülemek istedi. Muhabirlerin kedisine yönelttiği soruları cevapsız bırakıp giden Akçıl ile ilgili bazı gazetelerde iddialar ortaya atıldı. Gazetede yazılanlara göre Sinan Akçıl, yine dedikodular yüzünden ayrıldığı eski sevgilisi Ebru Şallı’yı çabucak unutarak, gittiği kulüpteki esmer bir güzel ile 1,5 saat boyunca bol bol eğlenmişti.

Başarılı popçu Akçıl hakkında çıkan iddiaların yayılmasına fırsat bile vermeden dedikoduları kesin bir şekilde yalanladı. Sosyal medyadaki hesaplarından konu ile ilgili açıklama yaptı. Esmer bayan ile içeride delice eğlendiğini ve kutsal dediği kadının kapısına dayanarak oturduğu siteye giremediğini yayınlayan haber kaynaklarına, ‘başka ne yapmış?’ diyerek sitem etti.

Rahat ve sakin olun, hayat böyle boşluk ve geyiklerden oluşmuyor diyerek sözlerine devam eden Akçıl zamanında dediği ‘yalanların çoğu gelir geçer, gider doğu batı yönünü kendi seçer’ sözünü hatırlatarak gazetecileri sert bir mesaj ile karşıladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *