» 
 

Sinem Kobal ve Birkan Sokullu'nun yeni dizisi Yüz Yüze başlıyor

Show TV ekranlarının iddialı yapımlarından biri olan Yüz Yüze dizisi yakında başlıyor. Başrollerinde Sinem Kobal ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı Yüz Yüze dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? Ayrıntılar haberde...

Show TV ekranlarına yeni bir iddialı dizi daha başlayacak. Başrollerinde güzel oyuncu Sinem Kobal ile yakışıklı aktör Birkan Sokullu'nun yer aldığı Yüz Yüze dizisi ne zaman başlayacak? Yüz Yüze dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Ardından ikinci bir tanıtım daha geldi.

Dizide aşktan kaçan iki insanın hikayesi konu ediniyor. Çete üyeleri Aleko, Cino, Molla, Mustafa ve Tatar'ın maceralarının ekrana geldiği tanıtım, heyecan dolu sahneleri ile soluksuz izlenecek bir dizi olacağının sinyallerini verdi. Show TV ekranlarında yakında yayınlanacak Yüz Yüze dizisinin yayın günü ve saati ile ilgili bilgiler ise henüz netleşmedi.

Yapımını Tims & B'nin, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği Yüz Yüze dizisinin oyuncu kadrosunda, Birkan Sokullu, Sinem Kobal, Özgür Emre Yıldırım, Taner Ölmez, Ece Çeşmioğlu, Başak Daşman, Rüzgar Aksoy, Muhammet Çakır, Ali Seçkiner, Selil Yeninci, Nihal Telcan, Merve Dizdar, Celal Öztürk ve Kaan Uluca gibi isimler yer alıyor. Yüz Yüze dizisinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı, senaryosunu Ethem Özışık kaleme alıyor.

YÜZ YÜZE DİZİSİNİN KONUSU

Kanatları kırık ve hayatları boyunca aşktan kaçan iki insan Seliha ve Cihangir bu dünyada tamamen zıt kutuplardayken, kader onları bir araya getirecektir. Seliha, azılı bir çetenin peşindeyken, Cihangir ise o çetenin lideridir.

İkisi aynı mahallede birbirlerinin burunlarının dibinde ipuçlarını toplayarak birbirini arıyorlar. Birbirlerinden habersiz olan bu iki insan en olmadık bir zamanda Yüz Yüze gelirler. Hem de düşman olduklarını bilmeden...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *