» 
 

Sinem Öztürk nam-ı diğer Yasemin 3. kez kiminle evleniyor?

Star ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk’ın güzeller güzeli oyuncusu, Sinan’ın aşk böceği Yasemin karakterini canlandıran Sinem Öztürk ikinci kez nikah masasına oturuyor.

23 Mayıs günü ikinci kez evlenecek olan ünlü oyuncu Sinem Öztürk son olarak Kiralık Aşk dizisinde Yasemin karakterini canlandırmaktaydı. Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar ve Levent Ülgen ile birlikte oynadığı dizinin sevilen karakteri Sinem Öztürk kiminle evleniyor işte yanıt.

Dizide canlandırdığı karakter ile adından sıkça söz ettiren ve izleyicilerin büyük beğenisini alan Sinem Öztürk 9 Mart tarihinde arkadaşlarının vesile olduğu bir ortamda tanıştığı başarılı reklamcı Mustafa Ulus ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. İlk bakışta aşka yelken açtığı iddia edilen çift ile ilgili iddialara göre tanıştıkları günden beri birbirlerinden ayrılmadıkları ileri sürülen Öztürk ve Uslu, sürpriz bir şekilde de evlenmeye karar verdi.

Uçankuş TV’de yer alan "İki Kadın Arasında" programında verilen bilgilere göre 23 Mayıs’ta evlenecekleri öne sürülen Sinem Öztürk Mustafa Uslu çiftinin davetiyeleri de verilen bilgilere göre özel olarak görüntülü hazırlandı ve adına da “Aşkımızın Hikayesi” denildi. Öztürk’ün yoğun bir tempoda çalıştığı Kiralık Aşk setinden yalnızca 2 gün izin aldığı bilgisi de verilirken, ünlü çift nikah sonrası Roma’da balayı yapma kararı da aldı.

Sinem Öztürk, daha önce Kiralık Aşk'ta Koray karakterini canlandıran Onur Büyüktopçu'nun doğum gününde konuşmuş ve her şeyin çok güzel olduğunu ve çok mutlu olduğunu ifade etmişti. Sinem Öztürk’ün reklamcı sevgilisi Mustafa Uslu ise hakkında çıkan eşiyle boşanma protokolü imzaladığı ancak henüz dava görülmemiş olduğu için evli göründüğü iddialarını da yalanlamıştı.

Sinem Öztürk kimdir?

Tam adı Gözde Sinem Öztürk olan ünlü oyuncu 9 Ocak 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi ve oyuncu ve sunucu olarak bilinmektedir. Eğitim hayatını İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi sinema bölümünde devam ettiren ünlü oyuncunun şimdiye dek oynadığı 26 kısa metrajlı filmi bulunmaktadır. Aynı zamanda televizyon ekranlarında dizilerle de karşımıza gelen Öztürk, geçen yıldan beri Kiralık Aşk dizisinden oynamaktadır. Sinem Öztürk daha önceki 2 evliliğinden ilkini 2008 yılında Serkan Balbal ile ikinci evliliğini ise 2013’te iş adamı Gürsel Şatır ile yapmıştı. İlk evliğinden 2010 yılında, ikinci evliliğinden 2014 yılında boşanan ünlü oyuncu şimdi 3. kez evlenecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *