Sinemalarda bu hafta 16 Aralık'ta 6 yeni film vizyonda

Sinema seveler için 16 Aralık'ta vizyonda 6 yeni film var. İşte 5'i yerli 1 yabancı yeni filmler...

Türkiye sinemalarında vizyona girecek yeni filmler arasında ilk sırada Yeşim Ustaoğlu'nun yönettiği "Tereddüt" izleyicisiyle buluşacak. Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık'ın oynadığı Tereddüt, hayatları kesişen iki kadının hayatlarını konu alıyor. Bir kasabada ptikiyatr olarak mecburi hizmete başlayan 30 yaşlarındaki Şehnaz ile başarılı kocası Cem'in mutlu bir evliliği vardır. Haftasonları İstanbul'daki evlerine gidip gelen Şehnaz, 16 yaşındayken zorla evlendirilerek aynı kasabaya getirilen Elmas ile aynı sorunlarla yüzleşir ve iki kadın hayatlarında yeni bir kapı aralar.

"Sen Sağ Ben Selamet" yönetmenliğini Ersoy Güler'in yaptığı, Ufuk Özkan, Burçin Bildik, Tuvana Türkay, Lale Başar, Hakan Karahan, Hasan Küçükçetin, Ayça İnci, Murat Kocacık ve Müge Uzel'in rol aldığı, müebbet yiyen Sansar ve tahliyesine 2 gün kalan Selamet'in aynı nakil aracına binmesiyle başlayan macerayı konu alan bir film.

"Alemde 1 Gece" Aydemir Akbaş'ın bir Kore gazisini canlandırdığı bir komedi filmi. Barış Erdoğan'ın yönettiği filmde mutlu bir evliliği olan Ozan'ın, karısı Elif annesinin yanıda kaldığı sırada çocukluk arkadaşı ve Lena ile muhabbet tellalı Fehmi'nin çıkagelmesiyle başlar. Ve kendilerini büyük bir belanın içinde bulurlar...

"Oldu mu Şimdi?" filminin başrollerinde Yavuz Seçkin, Serkan Şengül, Seda Güven gibi isimler yer alırken yönetmen koltuğunda Kenan Öztürk oturuyor. Komedi türündeki film ise yanlış anlama sonucu kapse giren bir adamın başına gelen komik olayları anlatıyor.

"Zuzula" bir yazarın hikayesini konu alıyor. Kemal Özdemir'in yazıp yönettiği filmin türü gerilim ve korku. Başrollerinde ise Canan Ünal, İnanç Akbulut, Fatih Selim Emek, Tuğba Şakar ve Seçil Koçak yer alıyor.

"Aptallar Çetesi" bu hafta vizyona giren tek yabancı film. Filmde tarihteki en büyük banka soygunu ele alınıyor ve 17.3 milyon dolar çalan soyguncuların hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Ortaya da bir suç komedisi çıkıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *