Sinemalarda bu hafta 3 yeni film vizyonda (16 Eylül 2016)

Türkiye sinemalarında bu hafta vizyona girecek 3 yeni filmin 2’si yerli 1’i yabancı. Bayram tatilini sinema izleyerek değerlendirmek isteyenler için yeni vizyona giren filmler hakkında detaylar haberimizde.

Bayram tatilinde olan ya da artık Cuma günü itibariyle evlerine dönmeyi planlayanlar için vizyondaki filmleri derledik. Sinemalarda 16 Eylül Cuma günü itibariyle vizyona girecek filmlerden ikisi yerli biri ise yabancı.

“Kalandar Soğuğu”

Haydar Şişman, Nuray Yeşilaraz, Hanife Kara ve İbrahim Kuvvet’in rol aldığı filmin yönetmen koltuğunda Mustafa Kara oturuyor. Kara aynı zamanda Bilal Sert ile birlikte filmin senaristliğini de üstlenmiş. Kalandar Soğuğu konusu itibariyle insan ve doğa arasındaki ilişki içerisinde kişisel bir mücadeleyi ele alıyor.

“Yıldızlar da Kayar: Das Borak”

Vizyonda olacak diğer bir yerli yapım ise Yavuz Seçkin, Altan Gördüm, Altan Erkekli, Serenay Aktaş, Larissa Gacemer ve Ali Erkazan’ın rol aldığı Yıldızlar da Kayar: Das Borak. Film, iki kardeşin kurdukları cast ajansta işlerinin ters gitmesi sonucu büyük bir projeye imza atmaya karar vermelerini ve bundan sonra başlarına gelen komik olayları konu alıyor.

“Köstebek”

Bu hafta vizyona girecek tek yabancı film olan Köstebek filminin yönetmeni Daniel Ragussis ve başrolde Harry Potter filminden tanınan Daniel Radcliffe ile birlikte Toni Collette, Tracy Letts ve Devin Druid rol alıyor. Gerilim türündeki filmin konusu FBI. Ajan Nate sivil kılığında beyaz üstünlük yanlısı bir gruba girer ve planlanan bir terörist kumpası ortaya çıkarmaya çalışır. Analist bir kimliğe bürünmeye çalışırken gerçek prensiplerini korumaya çalışan Nate, beyaz üstünlüğünün tehlikeli yer altı dünyasında çıktığı yolculukta sandığından daha alternatif bir evrene girmek zorunda kalır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *