Sinemalarda bu hafta biri yerli 5 yeni film vizyonda (19 Ağustos 2016)

Sinemaseverlerin her hafta vizyona girecek filmleri merakla beklediğini biliyoruz ve 19 Ağustos cuma vizyondakiler hangileri sizin için derledik. İşte yeni filmler...

Türkiye sinemalarında bu hafta vizyona 4 yabancı bir yerli film vizyona giriyor. Yerli filmden başlayarak yeni filmleri tanıtalım.

"Bol Şans" filmi bu hafta vizyona giren filmler arasında tek yerli yapım. Başrollerinde Selim Gülgören, Burçin Abdullah, Emir Benderlioğlu ve Sarp Bozkurt’un yer aldığı “Bol Şans” filminin türü dram. Gökhan Yılmaz’ın yazdığı ve yönettiği “Bol Şans” konusu ise bir köyde geçiyor. İstanbul’daki bir arkadaşının barında şarkıcılık yaparken, gayet memnun olduğu hayatından, babasını ölümü üzerine köye dönerek vazgeçmesini ve babasının işlettiği açık hava sinemasının ihalesini alma mücadelesini konu alıyor.

Bu hafta sinemalarda yerini alacak yabancı filmlerden ilki “Yüce Adalet”. Courtney Hunt’un yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Keanu Reeves, Renee Zellweger, Kenneth Chol ve Gugu Mbatha-Raw yer alıyor. Dram ve gerilim türündeki Yüce Adalet filminin konusu ise başarılı bir savunma avukatının babasını öldürmekle yargılanan müvekkilini hapisten kurtarma çalışmaları.

“Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV” bilim-kurgu ve aksiyon türünde ve Kutsal Kristal evi olan Lucas Krallığının Niflheim İmparatorluğu tarafında tehdit edilmesini ve aradaki tek engel olan Kingsglaive’i konu alıyor.

“Viral” Henry Joost’un yönettiği başrollerini Sofia Black Delia, Analeigh Tipton, Travis Tope ve Colson Baker’ın paylaştığı bir film. Geldikleri kasabada iki genç kızın hayata adapte olmaya çalışmalarını ve bir okulda öğretmen olarak işe başlayan babalarının aileye yeni bir başlangıç yaptırmaya karar vermesi üzerine yaşadıkları endişeyi konu alıyor.

“Barbie: Uzay Macerası” animasyon türünde ve yönetmenliğini Michael Goguen ile Andrew Tan paylaşıyor. Barbie filminin konusu ise dünyadan çok uzaktaki maceraların peşinden koşan Barbie karakteri ve onun yaşadıkları oluyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *