» 
»
 

Şırnak'tan acı haber geldi: 1 köy korucusu şehit

Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesine bağlı olan Ayvalık köyünde bölücü terör örgütü üyesi teröristler tarafından silahlı saldırıya uğrayan köy korucusu şehit oldu.

Alınan son dakika bilgilerine göre Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesine bağlı Ayvalık köyünde terör örgütü mensubu teröristler tarafından düzenlenmiş olan saldırı sonrasında geçici köy korucusu ağır yaralandı. Akşam saatlerinde silahlı saldırıya uğrayan geçici köy korucusu ağır yaralı olarak ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Geçici korucusu olan Ahmet Adıyaman, oradan da helikopter ile Şırnak Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Akşam saatlerinde Ayvalık köyünde teröristler tarafından silahlı saldırıya uğrayan geçici köy korucusu Ahmet Adıyaman, kaldırıldığı Şırnak Devlet Hastanesi'nde doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak şehit düştü. Hain saldırının ardından bölgede faaliyette olan bölücü terör örgütüne yönelik ve saldırıyı düzenleyen teröristlere yönelik geniş çaplı operasyon başlatıldığı bilgisi verildi. Ayrıntılar gelmeye devam edecek...

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *