» 
»
 

Sivas otobüsünün kadın hostesine kurşunlu karşılama!

Sivas'ta yaşanan korkunç olay 47 yaşındaki M.A.İ daha önce aralarında husumet bulunduğu iddia edilen Sivas otobüsünün 37 yaşındaki hostesi Gülay Yurttutan'ı otobüsün içinde tabanca ile sağ bacağından yaralaması ile sonuçlandı.

Sivas'ta yaşanan korkunç olay kanlı sonuçlandı. 47 yaşındaki M.A.İ, önceden tanıştıkları ve aralarında husumet bulunduğu iddia edilen Sivas otobüsünün 37 yaşındaki hostesi Gülay Yurttutan'ı otobüste tabanca ile sağ bacağından yaraladı. Otogarda devriye gezen bazı polis ekipleri Yurttutan'ı bacağından vuran husumetlisi M.A.i' yi etkisiz hale getirdikten sonra göz altına aldı.

Olay, saat 11.00 sularında Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde meydana geldi. Hosteslik yaptığı otobüs ile İzmir ve Sivas arasında yolculuk yapan Gülay Yurttutan, otobüsten inen yolculara eşlik ettiği esnada daha önceleri aralarında husumet bulunan M.A.İ ile karşı karşıya geldi.

Alınan bilgilere göre hostesi yaralayan husumetlisi M.A.İ, Yurttutan’a bir daha Sivas’ a gelmemesini söyledikten sonra elindeki tabanca ile ateş açtı. 4 defa ateş eden M.A.İ, bayan hostesi sağ bacağından yaraladı. Olay esnasında otogar da devriye gezen bazı polis ekipleri M.A.İ yi etkisiz hale getirdikten sonra gözaltına aldı. Bacağından yaralanan Gülay Yurttutan ise ambulans ile Numune Hastanesi’ne sevk edildi.

Olayın gerçekleştiği anda park halinde duran başka bir yolcu otobüsünün de seken kurşun nedeni ile camı kırıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *