» 
 

Siyah Beyaz Aşk 2. yeni bölümde Aslı ile Ferhat evleniyor mu?

Kanal D ekranlarının yeni iddialı dizisi Siyah Beyaz Aşk 2. bölümde neler olacak? Ölümün eşiğinden dönen Aslı, tek çıkış yolu olarak Ferhat ile evlenmek zorundadır. Peki, Aslı'nın hayatı bundan sonra nasıl değişecek? Siyah Beyaz Aşk yeni bölümü 23 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak...

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ın yer aldığı Siyah Beyaz Aşk 2. yeni bölümü ile 23 Ekim pazartesi günü Kanal D ekranlarında yer alacak. Yayınlanan ilk bölümü ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

Ferhat, babası gibi sevdiği Namık'n bilgisayarının çalındığını öğrenir öğrenmez harekete geçer. Bilgisayarın içerisindeki belgelerin ortaya çıkması demek, Namık'ın yıllardır hazırlandığı belediye başkanlığı seçimlerini kaybetmesi ve hapse girmesi demektir. Ferhat bilgisayarı çalan Adem'i yakalar ve onu vurur. Ancak bilgisayarın nerde olduğunu öğrenebilmesi için Adem'i yaşatması gerekir.

Aslı, genel cerrah doktorudur. Bir doktor arkadaşına yardım amacıyla onun yerine göreve gider ve kendini Ferhatların çiftliğinde bulur. Vurulan Namık'ı ameliyat etmek zorunda olduğunu anlayan Aslı ameliyatı gerçekleştirir. Aslı, adamın hayatını kurtarınca bulunduğu durumdan da kurtulacağını sanar. Ancak işler planladığı gibi gitmez.

Ferhat, Aslı'yı öldürmeye karar verir. Son anda Aslı'nın abisinin kim olduğunu öğrenen Ferhat, Aslı'ya ölmemek için bir öneride bulunur. Aslı'nın tek çıkış yolu Ferhat'ın soyadını alarak onun karısı olmaktır. Peki, Aslı'nın hayatı bundan sonra nasıl olacak?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *