» 
 

Siyah İnci 1. bölümünde Hazal ve Kenan'ın büyük aşkı

Siyah İnci 1. bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarında yer alacak. Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel'in yer aldığı Siyah İnci ilk bölümde neler olacak? Siyah İnci dizisinin konusu ne? Detaylar haberde...

Perşembe akşamları keyifle izlenecek bir aşk dizisi daha başlıyor. Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel, Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur, Burak Altay ve Yeşim Büber gibi usta isimlerin yer aldığı Siyah İnci dizisi bu akşam Star TV ekranlarında yer alacak. Siyah İnci dizisi Kenan ve Hazal'ın tutkulu aşkını konu alıyor.

Birbirlerinden ayrılmamak için söz veren Hazal ve Kenan'ın aşkı, Ege'de küçük bir sahil kasabasında hayat buluyor. Çiftin tek istediği, Hazal'ın babası Midyeci Halil'in inadının kırılmasıdır. Kenan, Halil'in gözünde yaramaz ve sıradan fakir bir balıkçıdır. Sade ve mütevazi bir aşk yaşayan Hazal ile Kenan'ın hayatı bir anda değişiyor. Kasabaya Vural'ın gelişi herşeyi alt üst edecektir. Vural'ın Hazal'ı elde edebilmek için yapmayacağı şey yoktur. Bu hırs Hazal ile Kenan'ın aşkına gölge düşürecektir.

Kenan, fersah fersah daldığı denizde bulunması imkansız denilen siyah inciyi çıkarmıştır. Artık kendi mucizesi olarak gördüğü aşkını, başka bir mucizeyle süsleyecektir. Hazal'ın annesi Melek ise, Kenan ve Hazal'ın aşkına sonuna kadar güvenmektedir. Halil'in inadı ve tavrı bu aşkı bitirmeye yetmeyecektir. Vural ise hiç beklemedik bir anda kendi kabusundan uyanıp, Siyah İnci masalını da kirletecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *