» 
 

Siyah İnci 2. bölümde şok eden gelişme: Hazal intihar ediyor!

Star TV ekranlarında yayınlanan Siyah İnci 2. bölümünde heyecan doruklara çıkacak. Hazal yaşadıkları olayların ardından ölmek istiyor ve intihar ediyor. Kenan ise aynı zamanda hastanede ölüm kalım savaşı veriyor. Siyah İnci yeni bölümde neler oluyor? İşte detaylar...

Perşembe akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Siyah İnci 2. bölümde, sular durulmuyor. Vural'ın yaşattığı kötülüğün ardından ölmek isteyen Hazal, intihar ediyor. Annesi ile üvey babası ise Hazal'ı o halde görünce şoke oluyor. Öte yandan Kenan ise hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

Sade ve mütevazi bir hayat süren Hazal'ın kaderi değişiyor. Balıkçılık yapan ve evlilik hazırlığında olduğu sevgilisi Kenan ise ölüm kalım savaşı veriyor. Eşini yıllar önce kendi elleriyle öldüren ve büyük pişmanlık duyan zengin Vural Demircioğlu, otelinde çalışan ve eski eşine çok benzeyen Hazal'ı kaçırıyor.

Ona gelinlik giydiren ve sahip olan Vural, Hazal'a nasıl bir kötülük yaptığının farkına varamıyor. Hazal ise bulunduğu durumdan kurtulabilmek için Vural'ı bıçaklayarak tekneden kaçıyor. Kenan ile evlenince birlikte yaşayacakları eve giden Hazal, artık hayallerini gerçekleştirmenin mümkün olmadığını düşünerek intihara kalkışıyor. Peki, Hazal bütün bu olanları Kenan'a anlatacak mı?

Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel'in yer aldığı Siyah İnci, perşembe akşamı 2. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde neler olacak? Bekleyelim, görelim...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *